רוצה ללמוד עיסוי אסתטי?

העבירי את הפינוק הלאה!

הרשמי בחינם

לקבלת חדשות

אני רק שאלה

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

משמעות השם כירומסאז' (ספרדית): עיסוי בעזרת הידיים. 

כירומסאז' היא שיטה ייחודית לעיסוי הפנים והגוף. בעיסוי הפנים ניתן להשיג תוצאות משמעותיות ברמת מיצוק העור והרקמות תחתיו, ובקבלת מראה פנים צעיר ובריא. בעיסוי הגוף ניתן להשיג ירידה ברמת הצלוליט, הצרת היקפים ועיצוב הגזרה. 

 

כירומסאז' מאפשרת לאסתטיקאי לשפר את סימני הזמן בפניך- להחליק קמטי הבעה, למצק ולהרים אזורים נפולים, לעכב תהליכי הזדקנות בעור הפנים והרקמות שתחת העור ועוד, וכל זאת בעיסוי פנים נעים, מהנה ובריא- ללא סכין מנתחים וללא כאבים.

 

כירומסאז' הינו עיסוי רפואי מבוסס מדע, המשלב ידע בפיזיולוגיה ובביו-מכניקה של ההזדקנות. העיסוי משפיע על שלושה מנגנונים חיוניים בגופנו:
  • מאזן הנוזלים: הנוזל הבין-תאי, מערכת הדם ומערכת הלימפה- אחראי על פינוי פסולת מהגוף והזנת העור ומהווה גורם (ישיר/ עקיף) לבעיות של בצקתיות, צניחת רקמות הפנים, עור יבש / עור שמן, אקנה ועוד.

  • שרירי ההבעה- אחראית על מגוון בעיות אסתטיות, כגון קמטי הבעה, אזורים נפולים ושיבוש מיתאר הפנים.

  • מערכת העצבים (מתח וסטרס)- משפיעה ישירות ובעקיפין על כל הפרמטרים האסתטיים והבריאותיים בגוף האדם.

 

השיטה הומצאה בשנות ה- 80 בספרד, וגרמה למהפכה עולמית בגישת המדע לאסתטיקה טבעית והבנתו את יכולותיו של עיסוי הפנים והתוצאות אותן ניתן להשיג באמצעותו

 

 

מהו עיסוי אסתטי, או: כירומסאז'

עיסוי פנים אסתטי- איך זה עובד? 

התוצאות הטובות כל כך של עיסוי הפנים האסתטי, כירומסאז', מושגות בעזרת מספר גורמים:
  • השפעה משולבת על מאזן הנוזלים, מערכת השרירים ומערכת העצבים, שקשורים זה בזה ומשפיעים זה על זה. המעסה בשיטה זו מאבחן את הבעיה האסתטית הספציפית של המטופל, ואז משלב בעיסוי בין טכניקות שונות, על מנת למקסם את התוצאה.

  • המגוון הרחב והייחודי של תנועות העיסוי, המאפשר למעסה להפתיע את המטופל בסמפוניית עיסוי שונה לגמרי בכל פעם מחדש, וכך לגרום לו בכל פעם לחוויה אחרת לגמרי. 

 

הגיוון הרחב בתנועות העיסוי הוא חיוני ביותר, שכן הוא מונע ממערכת העצבים של הגוף את אפקט ההתרגלות, וכך מונע את הירידה ברמת התוצאות- הן ברמה הפיזיולוגית והן ברמה של הרגעת מערכת העצבים (סטרס). 

 

הודעתך נשלחה בהצלחה