החלקת קמטי הבעה:

כיצד?

הבעות הפנים שלנו נוצרות כתוצאה מכיווץ שרירי פנים ספציפיים, ואם נייצר את אותה ההבעה הרבה פעמים ובתדירות גבוהה - ייווצר קמט במקום הכיווץ.

 

איך זה קורה?

שריר שמתכווץ פעמים רבות מתקשה לחזור לאורכו המקורי. לדוגמא, אם נרים משקל כבד לאורך זמן- נחוש כאב וקושי ליישר את היד, כי השריר המכווץ מתאמץ להתארך. כך גם בפנים שלנו- שריר שהתכווץ באותה ההבעה לאורך זמן "מתרגל" להישאר מכווץ ויוצר קמט הבעה: לאדם שמחייך הרבה יהיו "קמטי צחוק" סביב העיניים, לאדם הנוטה לדאוג הרבה עלול להיות "מצח חרוש קמטים" ועוד.

 

עיסוי אסתטי - הפתרון הטבעי להחלקת קמטי הבעה

העיסוי האסתטי הוא עיסוי פנים מהנה ונעים, המייצר מספר פעולות בו-זמנית:משחרר את השריר המכווץ, מסייע לו לחזור לאורכו המקורי וכך מחליק את קמט ההבעה.מגביר חילוף חומרים מקומי באזור הקמט, מסייע להתחדשות מואצת של העור ולטשטוש הקמט.לעיסוי האסתטי השפעה מרגיעה ויכולת לפתור קונפליקטים רגשיים. היות והרגש הוא שיצר את הבעת הפנים ואת הקמט- פתרון הקונפליקט ברמה הרגשית לעיתים יגרום להעלמת הקמט לגמרי.

 

רוצה ללמוד עיסוי אסתטי?

העבירי את הפינוק הלאה!

הרשמי בחינם

לקבלת חדשות

אני רק שאלה

אם בוטוקס הוא פתרון לקמטי הבעה?

הטיפול הנפוץ לקמטי הבעה הינו הזרקות בוטוקס, שכן הבוטוקס משתק את השריר באופן חלקי, וכך מחליק את הקמט. היתרון הוא התוצאה המהירה, שמחזיקה מעמד מספר חודשים. הבעיה היא, שלמרות הבוטוקס המוח שלנו עדיין מנסה להפעיל את השריר (כדי לייצר את הבעת הפנים), וכאשר הוא אינו מצליח הוא מחפה על כך ע"י הפעלת שרירים סמוכים, מה שיוצר קמטים אחרים. כך למשל, לעיתים נראה בין הגבות קמט אופקי במקום הקמטים האנכיים שהיו שם קודם. בנוסף, לכל שריר מספר תפקודים, ואם נשתק תפקוד אחד נייצר בעיה בתפקוד אחר. למשל- השריר שמכווץ את הגבות גם תומך בשריר העין הטבעתי. שיתוק שריר הגבות בעזרת בוטוקס עלול להביא לצניחת הגבות ולעור עודף בעפעפיים.

 

אם בכל זאת בחרת לעשות בוטוקס:

בחרי רופא המתמחה בהזרקות, שיידע כיצד להזריק נכון. הקפידי לבצע עיסוי פנים אסתטי לאחר כל 2-3 הזרקות, במטרה למנוע את ניוון השרירים והעצבים שמפעילים אותם.

 

 

 

רוצה לשמוע עוד? צרי עימנו קשר

והשיגי את המראה שתמיד רצית בדרך בריאה ומהנה.

מיכאל יאנובסקי - אסתטיקה טבעית בהנאה.

החלקת קמטים מסביב לעיניים

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

הרמת פנים טבעית  -ללא ניתוח

הודעתך נשלחה בהצלחה